
Самокат Best Scooter MAXI з турбінами, дим, музика (2-8 років)
- Немає в наявності
- Код: 65884
1 649 ₴
Самокат Best Scooter MAXI з парогенератором, дим, турбіни, музика, колеса PU 120 х 40 мм, трубка керма алюмінієва, в коробці
Самокат Best Scooter MAXI з турбінами (від 2-х до 8-ми років)
Самокат з турбіною, димом і музикою Best Scooter MAXI – один з кращих дитячих самокатів, він надійний, стійкий, легкий, рульова стійка регулюється по висоті - росте разом з дитиною!
Нова модель з вбудованими світяться турбінами, та допускають дим. Турбіни видають звук двигуна. Так само є музика.
Для випускання диму в турбіни потрібно заливати воду. Для включення на турбінах розташовані 2 кнопки - потрібно натискати їх обидві, одна з них перемикає режими музики. В майбутньому турбіни можна повністю відкрутити з самоката.
Характеристики:
&Bull; Кермо регулюється по висоті: 60-70-82 см.
&Bull; Гріпси гумові зручні для долоні для зручної їзди
&Bull; Рама: алюміній і посилений пластик (нейлон)
&Bull; Максимальне навантаження до 60 кг!
&Bull; Гальма задні - наступаючий (step-on brake)
&Bull; Колеса поліуретанові литі, 2 спереду, одне ззаду
&Bull; Світяться PU колеса, м'які, тихі - не шумлять !!!
&Bull; Підшипники: Abec-7
&Bull; Музичні і світлові ефекти.
&Bull; Діаметр PU коліс: передні 120 х 40 мм, заднє 9 см
&Bull; Світлодіодні колеса (мерехтять при русі)
&Bull; Розмір платформи: довжина 60 см, ширина 13 см
&Bull; Корпус: міцний ABS пластик + нейлон
&Bull; Вік: від 2 до 8 років
&Bull; Зростання дитини від 95 до 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 82 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
- Ціна: 1 649 ₴








