
Батут Bestway 93542 надувной 175 х 173 х 114 см с шариками 25 шт
- Немає в наявності
- Код: 93542
3 382 ₴
+380 (50) 583-08-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий центр дитячий Батут bestWay 93542 надувний 175 х 173 х 114 см з кульками 25 шт
Bestway 93542 Батут 175 х 173 х 114 см
BestWay виробник
Тип - надувний батут дитячий
Вік дитини 3+ років
Максимальне навантаження - 55 кг
Фактична довжина - 175 см
Фактична ширина - 173 см
Висота батута - 114 см
- Кульки х 25 шт. в комплекті
Матеріал - високоякісний вініл
Дно - стійке ПВХ
Насос - купується окремо
Упаковка - картонна коробка
Насос для надування*- ручним, ножним, електричний - докуповується за необхідності (*в комплект не входить)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Різні |
- Ціна: 3 382 ₴
